SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

My kobiety z ADHD Atypowe Neuroróżnorodne

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo WAM
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 224
  • Wysyłka Kup teraz, a produkt wyruszy do Ciebie już w poniedziałek!
    Dotyczy zamówień opłaconych przez PayU, kartą lub za pobraniem.

Opis produktu:

Książka My kobiety z ADHD. Atypowe. Neuroróżnorodne. Wspaniałe to inspirująca opowieść o akceptacji siebie i odkrywaniu własnej wartości. Dla każdej kobiety z ADHD oraz dla tych, którzy chcą zrozumieć lepiej specyfikę tej diagnozy.

My kobiety z ADHD. Atypowe. Neuroróżnorodne. Wspaniałe - o czym jest?


Historie kilkunastu kobiet w książce My kobiety z ADHD. Atypowe. Neuroróżnorodne. Wspaniałe, które po otrzymaniu diagnozy ADHD musiały na nowo odnaleźć siebie i pokochać siebie takimi, jakimi są. Każda z opowiedzianych historii jest unikalna, obejmuje różne dziedziny życia - od studiów, przez pracę zawodową, po życie rodziny i relacje społeczne. Autorka eksploruje, w jaki sposób ADHD wpływa na różne aspekty życia, takie jak hormony, działania podejmowane w codziennym życiu, czy też role społeczne.

Książka skupia się na różnorodności diagnozowanych kobiet - od psycholożki, studentki, trenerki, prawniczki, przedsiębiorczyni, dietetyczki, po mamy. Każda z nich musiała stawić czoła wyzwaniom związanym z diagnozą ADHD, ale dzięki temu również znalazła nowe spojrzenie na siebie i swoje życie.

My kobiety z ADHD. Atypowe. Neuroróżnorodne. Wspaniałe - dla jakiego czytelnika?


Czytelnik będzie mógł poznać różne perspektywy i doświadczenia, co sprawia, że książka staje się inspirującym źródłem wsparcia dla tych, którzy zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Autorka pełni rolę przewodniczki, pomagając czytelnikowi zrozumieć, jak ADHD może wpływać na życie dorosłych kobiet.

My kobiety z ADHD. Atypowe. Neuroróżnorodne. Wspaniałe - o autorce


Autorka książki, Ola Pflumio, prowadzi podcast "Atypowe", gdzie rozmawia z osobami, które, podobnie jak ona, otrzymały diagnozę ADHD i/lub spektrum autyzmu w dorosłym życiu. Certyfikowana coachka, mieszkająca w Londynie, miłośniczka podróży i biegania, dzieli się swoim doświadczeniem, pomagając innym w przekształcaniu trudności w zasoby za pomocą coachingu ADHD.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: Książki na prezent 🎁,  Dzień Kobiet 🌷,  wysyłka 24h
Kategoria: Nauki społeczne,  Socjologia,  Poradniki,  Zdrowie
Wydawnictwo: WAM
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 142x202
Liczba stron: 224
ISBN: 9788327738431
Wprowadzono: 22.02.2024

RECENZJE - książki - My kobiety z ADHD Atypowe Neuroróżnorodne - Aleksandra Pflumio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

w_moich_kregach

ilość recenzji:81

28-03-2024 16:15

W książce ?My kobiety z ADHD? znajdziemy kilkanaście rozmów autorki z kobietami z ADHD. Szczerze opowiedziały o swoich doświadczeniach, wyzwaniach i emocjach związanych z otrzymaną diagnozą. Opisują swoją drogę do diagnozy, o problemach, z którymi zmagały się w czasie tej drogi i o tym, jak diagnoza wpłynęła na ich dorosłe już życie. Czy poczuły ulgę? A może mają żal do innych, że nikt wcześniej nie pomógł im dojść do tego, dlaczego ich zachowanie jest nietypowe? O tym przeczytacie w tej książce, która dla mnie okazała się być pewnego rodzaju rozmową z przyjaciółkami, które zwierzają się sobie nawzajem, ze swoich przeróżnych doświadczeń. Dzięki przedstawionym tu historiom możemy zobaczyć w jaki sposób każda z tych kobiet poznała samą siebie na nowo, zaakceptowała się i polubiła swoją odmienność. Te kobiety przez wiele lat musiały udawać przed innymi i sobą, maskować się i dostosowywać do stawianych im wymaganiom. Męczyły się same ze sobą, co często nie wpływało dobrze na ich zdrowie psychiczne. Jednak kiedy po wielu latach w końcu mogły przestać zadawać sobie pytanie: ?co jest ze mną nie tak?? ich życie weszło na właściwe tory. Oczywiście nadal zmagają się z problemami neuroatypowości, ale tym razem wiedzą, jak sobie z tym radzić. Przede wszystkim mają też wytłumaczenie tego, co działo się z nimi do otrzymania diagnozy, a to jest dla nich bardzo istotna kwestia. Jeśli więc szukacie książki, która pomoże Wam w zrozumieniu tego, co przeżywają dorosłe kobiety z diagnozą ADHD oraz szukacie wskazówek na co zwrócić uwagę przy podejrzeniach ADHD u siebie lub kogoś innego, a także jeśli chcecie zaakceptować swoją diagnozę, to ta książka jest dla Was.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?