Opis produktu:
Ciało, mózg i świadomość - ale gdzie podziała się dusza?
Współczesny świat nie zostawia nam zbyt wiele czasu na myślenie o niematerialnych aspektach istnienia. Zwykle nie zastanawiamy się nad nimi, nie próbujemy nawet dotknąć tych spraw, wpychając wszystko do worka z napisem `Tajemnica`. Żyjemy przecież w czasach zwycięstwa racjonalizmu, techniki i nauki, po co więc wracać do jakichś dziwnych wierzeń? Tymczasem w naszym życiu pojawiają choroby, lęki, fobie. Nie potrafimy radzić sobie ze stresem, odczuwać prawdziwej radości, czerpać satysfakcji z codziennych działań. Stłamszona dusza próbuje za wszelką cenę wydostać się na powierzchnię, ale my wciąż ją ignorujemy - i kręcimy bat na własne zdrowie.
Dusza? Tak, dusza, czyli coś, o czym nie chcemy pamiętać, choć od tysiącleci w jej istnienie wierzyli nasi przodkowie we wszystkich kulturach świata. Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda jej związek z Twoim ciałem, zdrowiem i poczuciem dobrostanu, koniecznie przeczytaj tę książkę. Jej autorka, uznana hipnoterapeutka, której poprzednie książki pomogły już tysiącom ludzi, na konkretnych przypadkach pokazuje, co dzieje się, gdy człowiek traci połączenie ze swoim Centrum, i jak można przywrócić ten związek.
Spróbuj popatrzeć na siebie jej oczami i zrozumieć, dlaczego warto przypomnieć sobie o własnej duszy, by wreszcie zacząć żyć w zgodzie ze sobą.
Szybko przekonasz się, że było warto! Odkryj swą wielką duszę!
Alicja Grzesiak - absolwentka podyplomowych studiów psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej na SWPS w Warszawie. Od lat zajmuje się psychosomatyką. Wszystko ćwiczy na sobie, począwszy od autohipnozy, dzięki której wyszła z nieuleczalnej choroby, a skończywszy na technikach uwalniania emocji Davida Hawkinsa i transie generatywnym Stephena Gilligana. Tak jak jej nauczyciele, uważa, że główną przyczyną chorób ciała są wypierane i zablokowane emocje. Jej wcześniejsze książki to Myśl zdrowo -- jak umysł i ciało razem mogą zwalczać choroby oraz W drodze do wyzdrowienia -- jak pomóc sobie w walce z poważną chorobą. Prowadzi bloga z zakresu psychologii zdrowia: